KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8516602
nr 851 6602
Oidentifierad konstnär, sent 1800-tal, Månsken, signerad, 28 x 37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:55:13
5/10 21:00:53
600 kr
7/10 20:44:54